FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Corner cupboard 14246314

nr 1424 6314

CORNER CUPBOARD

length: 101 cm. Width: 64 cm. Height: 191 cm, wear, damages, går ej att låsa upp luckan på övedel med befintlig nyckel. , key

Längd: 101 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 191 cm, nyckel

Condition: slitage, skador, går ej att låsa upp luckan på övedel med befintlig nyckel

800

SEK 300

Monday October 11 2021
at 18:17:32

7/10 18:46:31 1      Vinnande bud